دانلود بازی با لینک مستقیم- Left 4 Dead

تاریخ: جمعه 01 مرداد 1389 ساعت: 12:43 بازدید: 146 نویسنده: هادی احمدزاده

www.games.blogveb.com


بازی بسیار زیبا و اکشن Left 4 Dead یکی از بازیهای پر طرفدار سال 2009 میباشد که تا کنون توجه اکثر منتقدین و همچنین گیمرها را به خود جلب کرده است.این بازی First Person ( اول شخص ) شخص با کیفیت گرافیکی فوق العاده و طراحی داستانی بسیار زیبا ، یکی از پر فروشترین بازیهای سال 2009 بود.در این بازی شما با مراحل مختلفی روبرو میشوید که باید به خوبی آنها را پشت سر بگذارید تا بتوانید عمق اصلی داستان بازی را در یابید.تمامی صداها و افکتهای صوتی این بازی ، در بهترین استودیوهای صدابرداری دنیا بصورت کاملا زنده و واقعی ضبط شده است و با محیطی در این بازی روبرو خواهید شد که گویا شما کاملا در یک دنیای واقعی هستید.

نقد این بازی:

يکبار ديگر بروي ساخت يک بازي co-operative وچند نفره متمرکز شده است ولي اينبار داستان ، داستان زامبي هاست. با توجه به گذشته غني Valve ، Left 4 Dead يک بازي مبتکرانه و نقطه آغازي براي بازي هاي جديد است. اين بازي کاملا شبيه به بازي portal نخواهدبود اما تا حد زيادي مشابه آن هست. و تا به حال برنامه اي براي قرار دادن يک مسير داستاني با سبک بازي تک نفره در Left 4 Dead ارائه نشده است به جاي آن تمرکز بروي طراحي campaign به سبک همکاري 4 نفره و يا بازي چندنفره با حداکثر 8نفر خواهد بود. Left 4 Dead Screenshot Campaign اصلي بازي شامل 4 سناريوي مختلف مي شود که در 20 نقشه گوناگون گسترده شده است(هر سناريو5 نقشه)در دموي ابتدايي بازي که اين متن از روي آن نوشته شده است سناريويي وجود دارد که در آن مي بايست از ميان خانه هاي خيابان راه خود را به سمت هليكوپتر باز کنيم اما فراموش نکنيد که خانه ها از زامبي هاي وحشي پر شده است براي رسيدن به هليكوپتر مي بايست از ميان بيمارستان عبور کرد و در آخر براي استفاده از هليكوپتر بايد بروي سقف بيمارستان قرار گرفت. اين سناريو کاملا به يک مرحله از بازي هاي تک نفرهShooter شباهت دارد.نقشه بازي شما را در يک مسير داستاني خطي و مشخص قرار مي دهد به جاي اينکه با يک جهان باز و آزاد روبرو باشيد.اما چيزي که اين بازي را متفاوت کرده است NPC هاي بازي است.در Campaign مشابه در بازي هاي ديگر معمولا در هر بار بازي کردن Campaign همان تعداد دشمن در يک مکان ثابت و طرز حمله مشخص به سمت شما هجوم مي آورند اما در مورد Left 4 Dead کاملا داستان متفاوت است. در دموي بازي هر بار که سناريو را دوباره بازي کنيد تعداد زامبي ها متفاوت خواهد بود همچنين زامبي ها در مکان هاي متفاوتي قرارگرفته اند البته در برخي از مناطق معمولا تعداد زامبي هاي بيشتري وجود دارد که به شکلي فشرده در کنار هم ايستاده اند.هوش مصنوعي بازي تا حد زيادي توسعه يافته است به عنوان مثال زماني که فکر مي کنيد در منطقه اي هيچ خطري شما را تهديد نخواهد کرد به يکباره با تعداد زيادي از دشمنان که به کمين شما نشسته اند مواجه خواهيد شد. به طور خلاصه مي توان گفتCampaign يک سناريو به سبک همکاري 4 نفره است(جاي بازيکن هاي خالي را کامپيوتر پر خواهد کرد)در طي هر نقشه سناريو زماني که توقع نداريد با زامبي ها روبرو شويد آنهابا سرعت به سمت شما هجوم خواهند آورد در اين حالت مي توانيد از اسلحه هاي خود استفاده کنيد اسلحه هايي نظير Molotov cocktails ، sub-machine gun ، shotgun و تپانچه که از آنها براي از پاي درآوردن زامبي ها استفاده خواهيد کرد.ماموريت اصلي شما اين است که زنده بمانيد البته براي رسيدن به اين هدف مي بايست از تاکتيک هاي خاص تيمي مانند دادن هشدار به ديگر بازيکن در هنگام هجوم زامبي ها و يا کمک به يارانتان در زماني که توسط زامبي ها گرفتار شده اند استفاده نماييد.


معمولا بازي هاي سبک وحشت ماندگار و جذاب هستند. در يک بازي سبک وحشت معمولي با احتياط از ميان نقشه بازي عبور خواهيد کرد و به دليل تک نفره بودن بازي با حجم محدودي از دشمنان روبرو خواهيد شد که خود باعث مي شود بازي وحشت کمتري براي شما ايجاد کند اما با توجه به ماهيت Left 4 Dead که يک بازي سبک چند نفره است دست توسعه دهندگان بازي در قرار دادن زامبي ها باز بوده است و در هر بار با حجم زيادي از آنها روبرو خواهيد شد زامبي هايي با هوش مصنوعي غيرقابل پيش بيني و هرگز نخواهيد فهميد که چه موقع لشکري از زامبي ها به سمت شما خواهند آمد و در موقعيتي سخت و طاقت فرسا قرار خواهيد گرفت. علاوه بر زامبي هايي که در حقيقت نيروي زميني هستند باتعدادي از رؤساي آنها هم روبرو خواهيد شد که شامل smoker ، boomer ، شکارچي و تانک مي شود.برخي از زامبي ها اين قابليت را دارند که به سمت شما پلاسمايي از خون پرتاب کنند که باعث مي شود براي چند لحظه قدرت ديد خود را از دست بدهيد.همانطور که مشخص است کشتن رؤساي زامبي ها چندان کار آساني نخواهد بود ولي به هر حال اين يک نکته کليدي است که به شما پيشنهاد مي کند بازي را در مد بازي چند نفره (حداکثر تا 8نفر)تجربه کنيد. در بازي چند نفره 4نفر از بازيکنان در طرف افراد زنده خواهند بود و در عوض 4نفر ديگر در طرف زامبي ها بازي خواهند کرد.اين 4 نفر مي توانند يکي از رؤساي زامبي ها را انتخاب کنند وسپس به همراه ديگر زامبي ها که توسط کامپيوتر و هوش مصنوعي هدايت خواهند شد بر سر راه 4 بازيکن تيم زنده کمين کنند. يکي ديگر از امکانات جالبي که Valve در بازي قرار داده است اين است که مي توانيد به راحتي از مکان ديگر هم تيمي هايتان باخبر شويد.اگر آنها در خط مستقيم ديدشما نيستند با يک نشانه سبز در زماني که از پشت ديوارها يا ديگر اشيا عبور مي کنند قابل مشاهده خواهند بود.اين امکان در زماني که در يک ساختمان چند طبقه و در چند طبقه مختلف هستيد بسيار مفيد خواهد بود.

www.games.blogveb.com

طریقه نصب و اجرای بازی :

1- بازی را از حالت فشرده خارج کرده و در مسیری از کامپیوترتان بریزید.
2- بعد از آن ، فایل Setup.bat را اجرا کنید ( بعد از اجرای این فایل ، یک پاپ آپ ویندوز برای شما باز خواهد شد مانند تصویر زیر :

www.games.blogveb.com

 

تمامی مراحل نصب را پشت سر بگذارید.
بازی در جایی نصب خواهد شد که شما آن را از حالت فشرده خارج کرده اید.
در آخر ، فایل left4dead.exe را اجرا و از این بازی لذت ببرید.

 


www.games.blogveb.comexe

www.iranhip.com


موضوعات:اکشن ,
Left-4-Dead Left-4-Dead Left-4-Dead Left-4-Dead Left-4-Dead امتیاز : 288 دیدگاه(0)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات


صفحات نظرات
1 |