دانلود بازی با لینک مستقیم- Resident Evil(کم حجم)

تاریخ: چهارشنبه 06 مرداد 1389 ساعت: 17:38 بازدید: 291 نویسنده: هادی احمدزاده

http://image.jeuxvideo.com/images/pc/r/e/res3pc0f.jpg


اطلاعات بازی : درام هولناک بعد از بمب دارای قدرت تخریبی رزیدنت ایول series.This ماجراجویی منحصر به فرد intricately نشان میدهد بیشتر از چتر شرکت   طرح کابوس مانند و دله دزدی کردن storyline فقط در ساعت قبل از اتفاقات از رزیدنت ایول 2.Join Jill ولنتاین ، از زنی که قهرمان داستان و شگفت انگیز بازمانده از فاجعه بدنام در عمارت ، او را به عنوان کابوس همچنان ادامه . پس از resigning ستاره ها را از هم اکنون آماده Jill سر به خارج از شهر راکون.... اما نمی شود آسان می کند ، او را به عنوان وقایع سبقت او ناگهان خودش را می یابد توسط hordes از گوشت خوردن mbies گرفتار ، mutants زشت ، بی رحم و یک نمسیس جدید. کبار دیگر ، او باید در نیروی حیله و حیوان تکیه به escape.What او به زودی کشف شده است که بدی ایجاد شده توسط این شرکت چتر است و حتی بیشتر وحشتناکتری از او هرگز تصور.


Game Features : ویژگی های بازی :
* More zombies, more terror and more evil! * zombies بیشتر ، بیشتر وحشت و بد!
* More challenging enemies that come back to life at any time face off against the most terrifying mutations stalking the streets of Raccoon City. * بیشتر به چالش دشمنان آمده است که به زندگی در هر زمان به صورت خاموش در برابر جهش هولناک ترین وسیله در خیابان های شهر راکون.
* More detailed character actions - try the dodge move to avoid an enemy's attack. * بیشتر شخصیت جزئیات اقدامات -- سعی در گول زدن حرکت برای جلوگیری از حمله دشمن است.
* Interact with the environment like never before - use background objects defensively * تعامل با محیط زیست می خواهم هرگز قبل -- استفاده از اشیاء زمینه defensively
* A unique new drama which reveals more details of Umbrella Corportation's devious activites from the Resident Evil series * یک درام جدید منحصر به فرد است که نشان میدهد جزئیات بیشتری از فعالیت غیر مستقیم چتر Corportation را از سری رزیدنت ایول

 

www.games.blogveb.comexe

www.games.blogveb.com71.1 MB

www.games.blogveb.comدانلود

www.games.blogveb.comنداردموضوعات:اکشن ,
Resident-Evil(کم-حجم) Resident-Evil(کم-حجم) Resident-Evil(کم-حجم) Resident-Evil(کم-حجم) Resident-Evil(کم-حجم) امتیاز : 423 دیدگاه(0)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات


صفحات نظرات
1 |