دانلود بازی با لینک مستقیم- Chicken Invaders 3 Easter Edition 3.63

تاریخ: شنبه 09 مرداد 1389 ساعت: 16:05 بازدید: 612 نویسنده: هادی احمدزاده

1


جوجه. برای قرن ها ما آنها را تحت ستم ، کباب ، مثل آتش ، stewing ، و آنها را در چاشنی خواندنی. ما باید شناخته شده هم خواهد آمد برای ما بپردازید. و این کار را کرد.جوجه های بین کهکشانی مورد تاخت و تاز کره زمین ، به دنبال انتقام از ستم برادران زمینی شان. آنها از هیچ جا آمد ، و در همه جا. تنها شما که موفق به دفع تهاجم ، و بشریت را نجات داد از ابدیت از بردگی بود.

سپس ، همه چیز رو جدی است. جوجه های بین کهکشانی حمله منظومه شمسی در دادگاه محاکمه و مطمئن شوید که هر سیاره به طور انحصاری توسط جوجه ساکن شد. با این حال باز هم از آن تو بود که سرنوشت جهان در دست شما ، سس گوجه فرنگی آغشته به دست آورد و نجات در روز.

اما بیش از آن است نشده است. هنگامی که بیشتر ، از آن زمان به دان خود را بدون کلاه تخم مرغ repulsing و مبارزه برای حق اجدادی خود را به omelettes - چوب است. فقط شما می توانید تفاوت ایجاد کنیم. آیا شما موفق به؟ آیا آینده همبرگر مرغ امن باشد؟ یا شما در نهایت به عنوان بخشی از منو در یک رستوران مرغ کهکشانی؟ www.games.blogveb.comexe


www.games.blogveb.com11.3 MB
ندارد


موضوعات:کودکان ,
Chicken-Invaders-3-Easter-Edition-3.63 Chicken-Invaders-3-Easter-Edition-3.63 Chicken-Invaders-3-Easter-Edition-3.63 Chicken-Invaders-3-Easter-Edition-3.63 Chicken-Invaders-3-Easter-Edition-3.63 امتیاز : 376 دیدگاه(0)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات


صفحات نظرات
1 |